Kurs z HTML + CSS + Bootstrap

Nauczysz się tworzyć i edytować strony internetowe oraz mobilne. Dużo ćwiczeń praktycznych pozwoli Ci biegle tworzyć front-end aplikacji oraz pewnie wkroczyć w świat programowania
Zapisz się teraz!
In-class course (+ on-line)
Warszawa ( exact address )
Starts on: 13.08.2018
from 205 USD
Course available
Skill Level: Basics
Time to complete: ~ 40 hours ~ 2 weeks
Number of lectures: 5
Languages: pl

Description of the course

Myślisz o karierze programisty? Chcesz nauczyć się od podstaw budować aplikacje internetowe oraz posiąść niezbędne podstawy do dalszej nauki języków takich jak JavaScript bądź PHP?

Poznaj w praktyce języki HTML, CSS oraz framework Bootstrap - najpopularniejsze języki front-end'owe! 

Zapisz się na wakacyjne:

 • Intensywne 5-dniowe warsztaty od podstaw z zakresu języków HTML oraz CSS (w tym najpopularniejszego na świecie frameworku CSS - Bootstrap) - łącznie 40 godzin
   
 • To będzie Twoje pierwsze, znaczące doświadczenie z programowaniem oraz technologiami front-end'owymi umożliwiającymi budowę stron internetowych!
   
 • Nauka na wielu praktycznych przykładach oraz projektach grupowych oraz indywidualnych, które umożliwią Ci wykorzystanie nowych umiejętności w praktyce już podczas trwania kursu!
   
 • Idealne dla młodzieży (od 16 roku życia) oraz studentów i młodych absolwentów (do 30 roku życia)
   Szczegółowy zakres materiału
 oraz liczba godzin (łącznie 40 godzin intensywnych warsztatów dla początkujących):

 

Wprowadzenie, teoria aplikacji front-end/client-side/klienckich, tworzenie od podstaw stron internetowych (pierwsza na 5 linijek kodu) i dodawanie kolejnych elementów rozbudowujących stronę internetową (nagłówki, stopki, bloki, zdjęcia, filmy, widżety, tabele, linki, komentarze, style itd/itp).
 
  8 h
Wskazówki, jak radzić sobie szybko z większością problemów programistycznych z wykorzystaniem źródeł online. Teoria CSS: tagi, style, klasy, atrybuty, umiejscowianie CSS, kaskadowość styli - czyli dlaczego jedne style są nadpisywane przez inne.
 
  8 h
Bootstrap - czyli biblioteka CSS pozwalająca tworzyć responsywne strony internetowe (wyświetlające się poprawnie, niezależnie od wielkości wyświetlacza)
 
  8 h
Podstawy JavaScript, Jquery, Angular. Projekt programistyczny w parach
 
  8 h
Tworzenie prostych stron internetowych różnymi metodami - samodzielnie, z kupionego szablonu, z wykorzystaniem WordPress, Joomla itp. Konfiguracja i edycja szablonów. Kupowanie domeny, tworzenie subdomen, wgrywanie kodu i plików na serwer (ftp, sftp, ssh, rsync)   8 h

 

Wersje kursu oraz zniżki

W momencie zakupu dostępne mogą być następujące promocje:

 • Promocje czasowe FIRST/LAST MINUTE (obowiązujące przy wpłacie za kurs do konkretnego dnia)
 • Zniżka dla grup i firm (o możliwy upust zapytaj wysyłając wiadomość na courses.pl@perkmylife.com podając informację o liczbie chętnych i wybranej edycji kursu)

 

Jakie są wymagania by przystąpić do kursu?

 • na zajęciach niezbędny będzie własny laptop (dowolny system operacyjny - Windows, Mac lub Linux)
 • zupełny brak potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy (studiów, kursów wstępnych) z zakresu programowania - szkolenie jest prowadzone od podstaw.

  *Nie masz możliwości uczestnictwa w zajęciach z własnym komputerem - skontaktuj się z nami - a udostępnimy Ci jeden z naszych laptopów w sali na czas zajęć. Na wszystkich prowadzonych przez nas szkoleniach z zakresu programowania bądź projektowania aplikacji szczególnie rekomendujemy pracę na własnym sprzęcie - z naszego doświadczenia jest to najefektywniejsze rozwiązanie   


Co zyskuję dzięki udziałowi w kursie?

 • 40 godziny intensywnych zajęć warsztatowych 
 • Wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia przygody z tworzeniem aplikacji w językach front-end'owych - HTML, CSS
 • Certyfikat ukończenia kursu w formie elektronicznej, do pobrania z Twojego profilu perkmylife


Do kogo kierowany jest kurs?

 • W szczególności do młodzieży (od 16 roku życia), studentów oraz młodych absolwentów (do 30 roku życia)
 • Osób zainteresowanych karierą programistyczną na takich stanowiskach jak: Front End Developer lub JavaScript Developer lub docelowo Web Developer

Curriculum

Date Topic
13 sierpnia
9:00-17:00
Rozpoczęczie, wprowadzenie, teoria aplikacji front-end/client-side/klienckich, tworzenie od podstaw stron internetowych (pierwsza na 5 linijek kodu) i dodawanie kolejnych elementów rozbudowujących stronę internetową (nagłówki, stopki, bloki, zdjęcia, filmy, widżety, tabele, linki, komentarze, style itd/itp). Ćwiczenia programistyczne przeplatane kilku(nasto)minutowymi wykładami na temat kolejnych zagadnień
14 sierpnia
9:00-17:00
Kontynuacja zadań programistycznych z HTML. Wskazówki, jak radzić sobie szybko z większością problemów programistycznych z wykorzystaniem źródeł online. Teoria CSS: tagi, style, klasy, atrybuty, umiejscowianie CSS, kaskadowość styli - czyli dlaczego jedne style są nadpisywane przez inne. Ćwiczenia z wprowadzania i edycji różnych styli CSS
15 sierpnia
9:00-17:00
Kontynuacja zadań programistycznych z CSS. Bootstrap - czyli biblioteka CSS pozwalająca tworzyć responsywne strony internetowe (wyświetlające się poprawnie, niezależnie od wielkości wyświetlacza).
16 sierpnia
9:00-17:00
Wykład i proste ćwiczenia z podstaw JavaScript, Jquery, Angular. Projekt programistyczny w parach, wykorzystujący wszystkie zdobyte umiejętności.
17 sierpnia
9:00-17:00
Wykład i ćwiczenia na temat tworzenia prostych stron internetowych różnymi metodami - samodzielnie, z kupionego szablonu, z wykorzystaniem WordPress, Joomla itp. Konfiguracja i edycja szablonów. Kupowanie domeny, tworzenie subdomen, wgrywanie kodu i plików na serwer (ftp, sftp, ssh, rsync).

Instructors:

Co-founder @perkmylife, CMO/Senior developer
"Prywatny przedsiębiorca od ponad 5 lat. Studiowała Computer Science na Stanford University oraz Metody Ilościowe w Szkole Głównej Handlowej. Posiada ponad 5 lat doświadczenia w projektach developerskich (m.in. web, mobile, ux/ui, testy, BI) - początkowo jako ux/ui designer oraz tester, a od 4 lat jako programista (praca w następujących technologiach: sql/mysql/sqlite/postgresql, php, doctrine, symfony 2-4 i wiele powiązanych bibliotek, javascript/jquery, html+css+bootstrap, linux/unix, inne). Kilkukrotnie wygrywała konkursy artystyczne na poziomie narodowym, a jej zdolności twórcze pozwalają nie tylko tworzyć produkty o wysokim poziomie User Experience, ale również zgodne z najwyższymi standardami wizualnymi."
Co-founder @perkmylife, CTO/Senior developer
"Prywatny przedsiębiorca od ponad 10 lat. Studiował Computer Science na Stanford University oraz Metody Ilościowe oraz Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej. Posiada ponad 8 lat doświadczenia w projektach developerskich (m.in. web, mobile, testy, infrastruktura, BI) - początkowo jako tester i project manager, a od 5 lat jako programista (praca w następujących technologiach: bash, php, sql/mysql/sqlite/postgresql, doctrine, symfony 2-4 i wiele powiązanych bibliotek, javascript/jquery, html+css+bootstrap, apache/nginx, linux/unix, elasticsearch, rabbitmq, inne). Ponadto przeprowadził łącznie ponad 3000 godzin szkoleń, w tym ponad 500 z programowania i designu"