Kurs języka UML i podstaw OOP

Intensywny 14-godzinny kurs wprowadzający do technologii obiektowej (OOP) i UML dla początkujących - np. programistów, analityków czy project managerów, oraz osób pracujących w obszarze analityki biznesowe lub data science.
Enroll for the course
In-class course (+ on-line)
Warszawa ( exact address )
Starts on: 05.10.2020
from 180 USD
Course available
Skill Level: Basics
Time to complete: ~ 14 hours ~ 1 weeks
Number of lectures: 2
Languages: pl
Certificate: Yes, after course completion

Description of the course

Jesteś analitykiem, architektem systemów, project managerem, programistą lub testerem? A może pracujesz lub planujesz rozpocząć pracę w zespole wykorzystującym UML?

W takim razie ten kurs będzie dla Ciebie niezbędny! Stworzyliśmy go z myślą o firmach i grupach, którym zrozumienie UML oraz programowania obiektowego ułatwi komunikację w procesie tworzenia systemów informatycznych i biznesowych. Szkolenie będzie szczególnie przydatne dla osób pracujących w zespołach, w których istnieją duże wymogi dokumentacyjne.

Od uczestników nie są wymagane umiejętności programistyczne ani wiedza wstępna. Wszystkiego Cię nauczymy!

Szczegóły kursu UML:

 • szkolenie potrwa 14 godzin (2 dni zajęć, po 7 godzin zegarowych dziennie)
 • po ukończonym kursie uzyskasz certyfikat ukończenia kursu w formie elektronicznej, do pobrania z Twojego profilu na platformie perkmylife.com
 • otrzymasz także dostęp do prezentacji i dodatkowych materiałów online

 

Nauczymy Cię między innymi:

 • podstaw technik obiektowych, w tym modelowania obiektowego 

 • podstaw notacji języka UML

 • analizy struktury klas i obiektów, a także dynamiki - w tym dynamiki systemu 

 • projektowania struktury i dynamiki systemu

 

Co jest wymagane, aby przystąpić do kursu?

 • na zajęciach niezbędny będzie własny laptop (dowolny system operacyjny - Windows, Mac lub Linux)
 • zupełny brak potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy (studiów, kursów wstępnych) z zakresu programowania - szkolenie jest prowadzone od podstaw!


​Nie masz możliwości uczestnictwa w zajęciach z własnym komputerem?

Skontaktuj się z nami, a udostępnimy Ci jeden z naszych laptopów w sali na czas zajęć. Na wszystkich prowadzonych przez nas szkoleniach z zakresu programowania bądź projektowania aplikacji szczególnie rekomendujemy jednak pracę na własnym sprzęcie - z naszego doświadczenia jest to najefektywniejsze rozwiązanie.


Do kogo kierowany jest kurs?

W szczególności do osób planujących rozpocząć pracę z wykorzystaniem technologii obiektowych, np. na stanowiskach takich jak: Project Manager w projektach informatycznych, Analityk Biznesowy czy Data Scientist.

 

Dodatkowe informacje o kursie:

 • zapisując się na szkolenie, będziesz mógł poznać inne osoby biorące udział w kursie i nawiązać przydatne relacje biznesowe
 • w przypadku zainteresowania kursem przez większe grupy i firmy, zapytaj o możliwość zniżki, wysyłając wiadomość na adres mailowy courses.pl@perkmylife.com

Curriculum

Date Topic
Dzień 1
od 9:00 do 16:00
Wprowadzenie do technik obiektowych.
Podstawy, w tym zasady modelowania obiektowego.
Podstawy notacji UML.
Dzień 2
od 9:00 do 16:00
Określanie wymagań i analiza wstępna.
Analiza struktury klas i obiektów.
Analiza dynamiki, dynamiki systemu
Projekt struktury i dynamiki systemu.

Instructors:

Co-founder @perkmylife, CTO/Senior developer
"Prywatny przedsiębiorca od ponad 10 lat. Studiował Computer Science na Stanford University oraz Metody Ilościowe oraz Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej. Posiada ponad 8 lat doświadczenia w projektach developerskich (m.in. web, mobile, testy, infrastruktura, BI) - początkowo jako tester i project manager, a od 5 lat jako programista (praca w następujących technologiach: bash, php, sql/mysql/sqlite/postgresql, doctrine, symfony 2-4 i wiele powiązanych bibliotek, javascript/jquery, html+css+bootstrap, apache/nginx, linux/unix, elasticsearch, rabbitmq, inne). Ponadto przeprowadził łącznie ponad 3000 godzin szkoleń, w tym ponad 500 z programowania i designu"