Kurs Doradca Inwestycyjny VIDEO PRO

Od podstaw do zyskania licencji Doradcy Inwestycyjnego - przyspiesz przygotowania z kursem VIDEO!
Rated: 4.67 (based on 3 votes)
Zapisz się na kurs
On-line course
from 830 USD
Course available
Skill Level: Basics
Time to complete: ~ 280 hours ~ 12 weeks
Access for: 12 months
Number of lectures: 16
Videos: 110 hours
Delivery: Yes, price included - courier
Languages: pl
Certificate: Yes, after course completion

Description of the course

 • 110 godzin nagrań VIDEO (16 dni szkoleniowych, po 6.5 godzin dziennie)
 • 12 godzin indywidualnych konsultacji on-line
 • Pakiet kursów on-line SELF-STUDY (przygotowanie do wszystkich trzech etapów egzaminu na doradcę inwestycyjnego)
 • oraz paczka drukowanych materiałów szkoleniowych wysyłanych kurierem (24h, gratis!)
   
 • Prowadzony przez doświadczonych trenerów na codzień pracujących w firmach inwestycyjnych, posiadających licencję Doradcy Inwestycyjnego lub inną specjalistyczną licencję / ekspercką wiedzę w przypadku takich działów jak Prawo, Statystyka czy Rachunkowość
   
 • W ramach kursu otrzymujesz kurierem materiały szkoleniowe podzielone na działy tematyczne, które podzielone są na 2 kolejne części: teorię oraz zbiór zadań.
 • Na nagraniach video przerobionych jest łącznie ponad 800 stron materiałów. W ramach pakietu SELF-STUDY otrzymujesz jeszcze dodatkowo 150% więcej treści (przeliczając na str. A4 ok. 1200 stron) do nauki (w formie testów interaktywnych i opracowań zadań).
   
 • Na koniec, zdobytą wiedzę i umiejętności ocenisz podczas Egzamin Próbnego on-line, organizowanego na ok. miesiąca przed terminem egzaminu wyznaczonym przez KNF

  Różnice między kursem PRO a innymi kursami na Doradcę Inwestycyjnego PERK 
 • Kurs Doradca Inwestycyjny PRO to kurs, który obejmuje oraz rozszerza swoim zakresem kurs Doradca Inwestycyjny STANDARD. Kurs Doradca Inwestycyjny PRO zawiera w cenie również pakiet do samodzielnej nauki - SELF-STUDY (wysyłka materiałów kurierem w 24h gratis!).

  Networking
 • Pamiętaj, że na platformie perkmylife możesz nawiązać kontakt z setkami osób również przygotowującymi się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego oraz prowadzącymi (do tej pory w kursach uczestniczyli wybrani pracownicy z wszystkich największych instytucji finansowych i inwestycyjnych w Polsce)
 • Dzięki popularności kursu PRO, pracodawcy regularnie przeprowadzają rekrutacje wśród jego kursantów za pośrednictwem platformy perkmylife


Zakres materiału

Kurs Doradca Inwestycyjny PRO swoim zakresem materiału przygotowuje do:

 • Pracy jako Doradca Inwestycyjny – kształcąc zdolności analityczne wszystkich inwestycji i wszystkich instrumentów finansowych;
 • I, II oraz III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego i odpowiada wymaganiom komisji egzaminacyjnej przy Komisji Nadzoru Finansowego.


Szczegółowy zakres materiału oraz jego czasochłonność

Matematyka finansowa   13 h
Instrumenty udziałowe, modele wyceny spółek, finanse przedsiębiorstw   19,5 h
Statystyka   6,5 h
Instrumenty dłużne   13 h
Instrumenty pochodne   13 h
Zarządzanie portfelem instrumentów finansowych   13 h
Analiza techniczna i zaawansowane modele wyceny instrumentów pochodnych   6,5 h
Ekonomia   6,5 h
Etyka i kluczowe elementy prawa rynku kapitałowego   6,5 h
Rachunkowość finansowa wg. MSSF i UoR oraz badanie sprawozdań finansowych   6,5 h


W czasie kursu stacjonarnego studenci poświęcają następującą, szacunkową ilość czasu na przygotowanie do poszczególnych etapów egzaminu na doradcę inwestycyjnego: 

 • I etap: 60%
 • II etap: 20%
 • III etap: 20%


Pakiet SELF-STUDY zawiera:

 • Kurs on-line: Doradca Inwestycyjny I etap (dostęp on-line na 1 rok od daty zakupu)
 • Kurs on-line: Doradca Inwestycyjny Nauka Prawa (dostęp on-line na 2 lata od daty zakupu)
 • Opracowania on-line: Doradca Inwestycyjny II etap (dostęp nieograniczony czasowo, aktualizowany przez 1 rok od daty zakupu)
 • Opracowania on-line: Doradca Inwestycyjny III etap (dostęp nieograniczony czasowo, aktualizowany przez 1 rok od daty zakupu)
 • Egzamin próbny na Doradcę Inwestycyjnego online
 • Wydrukowane niezbędne akty prawne
 • Poszerzone materiały drukowane: zbiory zadań + teoria i wzory
 • Książkę „Kontrakty terminowe...”, J. Hull (Zestaw tymczasowo nie zawiera podręcznika)
 • i inne materiały dodatkowe 


licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin

 

Jakie są wymagania by przystąpić do kursu?

 • kalkulator finansowy np. TI BA II PLUS Professional* (kalkulator nie wchodzi w cenę tego kursu, jeśli go nie posiadasz, należy go zakupić dodatkowo)
 • komputer (Windows, Mac lub Linux) z dostępem do Internetu
 • zupełny brak potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy (studiów, kursów wstępnych) z zakresu finansów, ekonomii, matematyki lub prawa.  


* Komisja Nadzoru Finansowego dopuszcza jedynie dwa modele kalkulatorów do użytku podczas egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, w tym najbardziej popularny TI BA II PLUS Professional, na którym opracowane są wszystkie materiały edukacyjne dostępne w kursie, stąd nie polecamy używania innych kalkulatorów.


Co zyskuję dzięki udziałowi w kursie?

 • 110 godzin nagrań VIDEO (zajęć warsztatowych) oraz wyczerpujące materiały dodatkowe pozwalające na wytrenowanie nabywanej wiedzy i umiejętności do perfekcji (w tym 4 kursy on-line, opracowania teorii, setki testów egzaminacyjnych i szczegółowe, "krok po kroku" opracowania zadań egzaminacyjnych)
 • Wiedzę i umiejętności niezbędne do zdania egzaminu KNF na Doradcę Inwestycyjnego
 • Predyspozycje do pracy na rynku kapitałowym np. jako zarządzający funduszu
 • Certyfikat ukończenia kursu w formie elektronicznej, do pobrania z Twojego profilu perkmylife


Do kogo kierowany jest kurs?

 • Osób zamierzających zdawać egzamin Komisji Nadzoru Finansowego na Doradcę Inwestycyjnego
 • Inwestorów prywatnych oraz osób pracujących na rynku kapitałowym, zamierzających podnieść kwalifikacje lub powtórzyć wiedzę praktyczną i teoretyczną
 • Studentów, planujących swoją, karierę na rynku kapitałowym lub w ogólnym biznesie
 • Doradców finansowych, w celu podniesienia kwalifikacji nt. sprzedawanych produktów
 • Osób zainteresowanych: inwestycjami, giełdą, forex’em, własnym rozwojem

Curriculum

Topic
Dzień 1, 2 Matematyka finansowa
Dzień 3, 4, 5 Instrumenty udziałowe, modele wyceny spółek, finanse przedsiębiorstw
Dzień 6 Statystyka
Dzień 7, 8 Instrumenty dłużne
Dzień 9, 10 Instrumenty pochodne
Dzień 11, 12 Zarządzanie portfelem instrumentów finansowych
Dzień 13 Analiza techniczna i zaawansowane modele wyceny instrumentów pochodnych
Dzień 14 Ekonomia
Dzień 15 Etyka i kluczowe elementy prawa rynku kapitałowego
Dzień 16 Rachunkowość finansowa wg. MSSF i UoR oraz badanie sprawozdań finansowych
ONLINE Egzamin próbny

Instructors:

Doradca inwestycyjny nr 464
"Poza zdobyciem licencji doradcy inwestycyjnego zdałem również wszystkie 3 etapy egzaminu CFA. Posiadam kilkanaście lat doświadczenia zawodowego w obszarze funduszy inwestycyjnych. Regularnie publikuję analizy spółek z GPW na portalu Stockwatch.pl."

Reviews:

Benjamin Koziołek, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny,
DORADCA PRO

"Zanim zdecydowałem się na kurs przygotowujący do egzaminu na doradcę inwestycyjnego przez bardzo długi czas przeanalizowałem przeróżne oferty i zasięgnąłem rady osób korzystających z takich usług. Dowiedziałem się, że jedni nie zorganizują kursu, jeżeli nie zostanie osiągnięty pewien próg uczestników, a drudzy zatrudniają jako "nauczycieli" osób nieprzystępujących nigdy choć do jednego etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Nie chciałem wydać niemałe pieniądze na to, aby uczyła mnie po prostu jakaś "gwiazda" polskiego rynku kapitałowego, lecz na to, aby w sposób jasny i prosty przekazano mi niezbędną wiedzę potrzebną do zdania tej licencji. Nie żałuję, że wybór właśnie padł na PERK, gdyż jak się później okazało - spełniał wszystkie moje oczekiwania. Atmosfera na kursie wręcz nakłaniała do zadawania pytań, a prowadzący nie przestają tłumaczyć dopóty, dopóki wszyscy nie zrozumieją materiału. Mogę śmiało stwierdzić, iż w dużej mierze zawdzięczam PERKowi pozytywne zdanie II etapu i wierzę, że ich materiały będą równie pomocne w zdaniu III etapu. Każdemu, kto również przeżywa sporą niepewność z wybieraniem odpowiedniego kursu, szczerze polecam ten ogranizowany przez PERK!"

 

Dawid Górzyński, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny,
DORADCA VOD

"Jeśli chodzi o moje przygotowanie do egzaminu to podstawą była oczywiście literatura oraz godziny poświęcone na własną pracę, jednak ogromną pomocą okazał się też pakiet VOD, z którego korzystałem. Dzięki niemu szybko dowiedziałem się, na które rzeczy z egzaminu należy zwrócić szczególną uwagę i uzyskałem sporo wskazówek, których w samej literaturze bym nie znalazł. Ułatwił mi też naukę tych części materiału, które sprawiają problem na I etapie jak ekonomia czy statystyka i pozwolił na jego bezproblemowe zdanie. Plus za kompetencję prowadzących i naprawdę dobre skupienie wszystkich potrzebnych informacji w jednym miejscu. Minus za rozleniwiający wpływ posiadania takich materiałów, bo doradca to jednak ogromna ilość wiedzy i najważniejsze są godziny spędzone nad czytaniem książek i powtórnym wałkowaniu tych samych rzeczy. Bardzo fajnie zaczyna wyglądać też forum PERKu."

 

Piotr, doradca inwestycyjny,
DORADCA SELF-STUDY

"Jeśli chodzi o kurs na DI to jestem zadowolony. Zadania były rzetelnie opracowane. Do pierwszego etapu szczególnie cenna była forma quizów on-line. Pozwoliło mi to przygotować się do rozwiązywania zadań we właściwym tempie. Opracowania zadań do drugiego i trzeciego etapu były dobrze opisane. Pomógł mi także sugerowany harmonogram nauki. Zabrakło może szerzej opracowanej części prawnej i zadań z dwóch ostatnich terminów egzaminu, pewne rzeczy się trochę zmieniły i były nowe typy pytań. Niemniej jednak jestem usatysfakcjonowany z korzystanie z kursu i dzięki niemu udało mi się zdać wszystkie 3 podejścia za pierwszym razem :)"Wśród firm, które nam zaufały i korzystały z produktów edukacyjnych PERK, znalazły się:

licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin
Tomasz Topolski · prawo administracyjne, Wyzsza Szkola Administracji i Za...
2021/10/25 wrote:
4/5
Polecam
ZBIGNIEW LAZAR · INŻYNIERIA FINANSOWA I BANKOWOŚĆ, ŚLĄSKA MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA HANDLOWA W KATOWICACH
2016/03/25 wrote:
5/5
Dziękuję za otrzymane materiały i odbyty kurs. Od lat staram się udoskonalać wiedzę na ten temat. Kurs ten pozwolił mi na zrozumienie pewnych metod rozwiązywania zadań. Myślę, iż w przyszłości będzie dostępnych znacznie więcej symulacji finansowych, które pozwolą na zwiększenie dynamiki edukacji i co za tym idzie wypracowanie najszybszego czasu reakcji kursanta. Jeszcze raz dziękuję za współpracę i do zobaczenia.
Przemysław
2016/03/11 wrote:
5/5
Dobry kurs.