Kurs Doradca Inwestycyjny VIDEO | 1 etap

Od podstaw do zdania 1 etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - przyspiesz przygotowania z kursem VIDEO!
Enroll for the course
On-line course
from 353 USD
Course available
Skill Level: Basics
Time to complete: ~ 78 hours ~ 10 weeks
Access for: 6 months
Number of lectures: 12
Videos: 78 hours
Delivery: Yes, price included - courier
Languages: pl
Certificate: Yes, after course completion

Description of the course

 • 78 godzin nagrań VIDEO (12 dni szkoleniowych, po 6.5 godzin dziennie)
 • 5 godzin indywidualnych konsultacji on-line
 • Paczka drukowanych materiałów szkoleniowych wysyłanych kurierem (24h, gratis!)
   
 • Prowadzony przez doświadczonych trenerów na codzień pracujących w firmach inwestycyjnych, posiadających licencję Doradcy Inwestycyjnego lub inną specjalistyczną licencję / ekspercką wiedzę w przypadku takich działów jak Statystyka
   
 • W ramach kursu otrzymujesz kurierem materiały szkoleniowe podzielone na działy tematyczne, które podzielone są na 2 kolejne części: teorię oraz zbiór zadań.

  Różnice między kursem VIDEO 1 etap a innymi kursami na Doradcę Inwestycyjnego PERK
 • Wybierając Kurs Doradca Inwestycyjny VIDEO 1 etap otrzymujesz skompresowaną dawkę wiedzy niezbędnej do zdania 1 etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. W każdej jednak chwili możesz dokupić dodatkowe materiały (jak testy czy opracowania) z jednego bądź kilku działów tematycznych w postaci pojedyńczych kursów on-line .

  Networking 
 • Pamiętaj, że na platformie perkmylife może nawiązać kontakt z setkami osób również przygotowującymi się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego oraz prowadzącymi (do tej pory w kursach uczestniczyli wybrani pracownicy z wszystkich największych instytucji finansowych i inwestycyjnych w Polsce)
 • Dzięki popularności naszych kursów, pracodawcy regularnie przeprowadzają rekrutacje wśród jego kursantów za pośrednictwem platformy perkmylife


Zakres materiału

Kurs Doradca Inwestycyjny VIDEO 1 etap swoim zakresem materiału przygotowuje do:

 • Pracy jako Doradca Inwestycyjny – kształcąc zdolności analityczne wszystkich inwestycji i wszystkich instrumentów finansowych;
 • I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego i odpowiada wymaganiom komisji egzaminacyjnej przy Komisji Nadzoru Finansowego.


Szczegółowy zakres materiału oraz jego czasochłonność

Matematyka finansowa   13 h
Instrumenty udziałowe, modele wyceny spółek, finanse przedsiębiorstw   19,5 h
Statystyka   6,5 h
Instrumenty dłużne   13 h
Instrumenty pochodne   13 h
Zarządzanie portfelem instrumentów finansowych   13 h

 

Jakie są wymagania by przystąpić do kursu?

 • kalkulator finansowy np. TI BA II PLUS Professional* (kalkulator nie wchodzi w cenę tego kursu, jeśli go nie posiadasz, należy go zakupić dodatkowo)
 • komputer (Windows, Mac lub Linux) z dostępem do Internetu
 • zupełny brak potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy (studiów, kursów wstępnych) z zakresu finansów, ekonomii, matematyki lub prawa.  


* Komisja Nadzoru Finansowego dopuszcza jedynie dwa modele kalkulatorów do użytku podczas egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, w tym najbardziej popularny TI BA II PLUS Professional, na którym opracowane są wszystkie materiały edukacyjne dostępne w kursie, stąd nie polecamy używania innych kalkulatorów.

 

Co zyskuję dzięki udziałowi w kursie?

 • 78 godzin nagrań VIDEO (zajęć warsztatowych), indywidualne konsultacje online oraz papierowe materiały szkoleniowe przesłane kurierem do kursanta
 • Wiedzę i umiejętności niezbędne do zdania 1 etapu egzaminu KNF na Doradcę Inwestycyjnego
 • Predyspozycje do pracy na rynku kapitałowym np. jako zarządzający funduszu
 • Certyfikat ukończenia kursu w formie elektronicznej, do pobrania z Twojego profilu perkmylife


Do kogo kierowany jest kurs?

 • Osób zamierzających zdawać egzamin Komisji Nadzoru Finansowego na Doradcę Inwestycyjnego
 • Inwestorów prywatnych oraz osób pracujących na rynku kapitałowym, zamierzających podnieść kwalifikacje lub powtórzyć wiedzę praktyczną i teoretyczną
 • Studentów, planujących swoją, karierę na rynku kapitałowym lub w ogólnym biznesie
 • Doradców finansowych, w celu podniesienia kwalifikacji nt. sprzedawanych produktów
 • Osób zainteresowanych: inwestycjami, giełdą, forex’em, własnym rozwojem

Curriculum

Topic
Dzień 1, 2 Matematyka finansowa
Dzień 3, 4, 5 Instrumenty udziałowe, modele wyceny spółek, finanse przedsiębiorstw
Dzień 6 Statystyka
Dzień 7, 8 Instrumenty dłużne
Dzień 9, 10 Instrumenty pochodne
Dzień 11, 12 Zarządzanie portfelem instrumentów finansowych

Similar products

Kurs maklerski

In-class course (+ on-line)

Kurs Doradca Inwestycyjny

In-class course (+ on-line)

Reviews:

Benjamin Koziołek, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny,
DORADCA PRO

"Zanim zdecydowałem się na kurs przygotowujący do egzaminu na doradcę inwestycyjnego przez bardzo długi czas przeanalizowałem przeróżne oferty i zasięgnąłem rady osób korzystających z takich usług. Dowiedziałem się, że jedni nie zorganizują kursu, jeżeli nie zostanie osiągnięty pewien próg uczestników, a drudzy zatrudniają jako "nauczycieli" osób nieprzystępujących nigdy choć do jednego etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Nie chciałem wydać niemałe pieniądze na to, aby uczyła mnie po prostu jakaś "gwiazda" polskiego rynku kapitałowego, lecz na to, aby w sposób jasny i prosty przekazano mi niezbędną wiedzę potrzebną do zdania tej licencji. Nie żałuję, że wybór właśnie padł na PERK, gdyż jak się później okazało - spełniał wszystkie moje oczekiwania. Atmosfera na kursie wręcz nakłaniała do zadawania pytań, a prowadzący nie przestają tłumaczyć dopóty, dopóki wszyscy nie zrozumieją materiału. Mogę śmiało stwierdzić, iż w dużej mierze zawdzięczam PERKowi pozytywne zdanie II etapu i wierzę, że ich materiały będą równie pomocne w zdaniu III etapu. Każdemu, kto również przeżywa sporą niepewność z wybieraniem odpowiedniego kursu, szczerze polecam ten ogranizowany przez PERK!"

 

Dawid Górzyński, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny,
DORADCA VOD

"Jeśli chodzi o moje przygotowanie do egzaminu to podstawą była oczywiście literatura oraz godziny poświęcone na własną pracę, jednak ogromną pomocą okazał się też pakiet VOD, z którego korzystałem. Dzięki niemu szybko dowiedziałem się, na które rzeczy z egzaminu należy zwrócić szczególną uwagę i uzyskałem sporo wskazówek, których w samej literaturze bym nie znalazł. Ułatwił mi też naukę tych części materiału, które sprawiają problem na I etapie jak ekonomia czy statystyka i pozwolił na jego bezproblemowe zdanie. Plus za kompetencję prowadzących i naprawdę dobre skupienie wszystkich potrzebnych informacji w jednym miejscu. Minus za rozleniwiający wpływ posiadania takich materiałów, bo doradca to jednak ogromna ilość wiedzy i najważniejsze są godziny spędzone nad czytaniem książek i powtórnym wałkowaniu tych samych rzeczy. Bardzo fajnie zaczyna wyglądać też forum PERKu."

 

Piotr, doradca inwestycyjny,
DORADCA SELF-STUDY

"Jeśli chodzi o kurs na DI to jestem zadowolony. Zadania były rzetelnie opracowane. Do pierwszego etapu szczególnie cenna była forma quizów on-line. Pozwoliło mi to przygotować się do rozwiązywania zadań we właściwym tempie. Opracowania zadań do drugiego i trzeciego etapu były dobrze opisane. Pomógł mi także sugerowany harmonogram nauki. Zabrakło może szerzej opracowanej części prawnej i zadań z dwóch ostatnich terminów egzaminu, pewne rzeczy się trochę zmieniły i były nowe typy pytań. Niemniej jednak jestem usatysfakcjonowany z korzystanie z kursu i dzięki niemu udało mi się zdać wszystkie 3 podejścia za pierwszym razem :)"Wśród firm, które nam zaufały i korzystały z produktów edukacyjnych PERK, znalazły się:

licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin
Mateusz Szczasiuk · Finanse i rachunkowość, WSB Gdańsk
2020/02/23 wrote:
1/5
Jakoś wideo jest tragiczna, kurs wideo nie jest wart 1500zl