Kurs Doradca Inwestycyjny | 1 etap

Od podstaw do zdania 1 etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - przyspiesz przygotowania z kursem stacjonarnym!
Rated: 4.50 (based on 2 votes)
Zapisz się na kurs
In-class course (+ on-line)
Warszawa ( exact address )
Starts on: 04.11.2017
from 705 USD
or: 282 USD + 3 x 164 USD. Read more
Course available
Skill Level: Basics
Time to complete: ~ 78 hours ~ 10 weeks
Number of lectures: 12
Videos: 78 hours
Delivery: Yes, price included - courier
Languages: pl
Certificate: Yes, after course completion

Description of the course

 • Kurs przygotowuje przede wszystkim do 1 etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego
 • Trwa 78 godzin w czasie sześciu weekendów (12 dni szkoleniowych, po 6.5h dziennie)
 • Każde zajęcia możesz również przerobić on-line poprzez obejrzenie ich na video (78h nagrań)
   
 • Prowadzony jest przez doświadczonych trenerów na codzień pracujących w firmach inwestycyjnych, posiadających licencję Doradcy Inwestycyjnego lub inną specjalistyczną licencję / ekspercką wiedzę w przypadku takiego działu jak Statystyka.
   
 • Na pierwszych zajęciach otrzymujesz materiały szkoleniowe podzielone na działy tematyczne, które podzielone są na 2 kolejne części: teorię oraz zbiór zadań.
 • W ramach kursu przerobisz łącznie ponad 600 stron materiałów, 10 godzin wykładu teoretycznego, 450 testowych zadań egzaminacyjnych oraz, dodatkowo również ok. 14 zadań otwartych (typowo pojawiających podczas 2 i 3 etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego)

  Różnice między kursem STANDARD a innymi kursami na Doradcę Inwestycyjnego PERK
  Wybierając Kurs Doradca Inwestycyjny 1 etap STANDARD otrzymujesz skompresowaną dawkę wiedzy niezbędnej do zdania 1 etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. W każdej jednak chwili możesz dokupić dodatkowe materiały (jak testy czy opracowania) z jednego bądź kilku działów tematycznych w postaci pojedyńczych kursów on-line (Sprawdź: Pordukty powiązane).

  Networking
 • Pamiętaj, że podczas kursu będziesz mieć możliwość zawarcia wielu wartościowych znajomości - wśród pozostałych kursantów oraz prowadzących (do tej pory w kursach uczestniczyli wybrani pracownicy z wszystkich największych instytucji finansowych i inwestycyjnych w Polsce)
 • Dzięki popularności naszych kursów, pracodawcy regularnie przeprowadzają rekrutacje wśród jego kursantów za pośrednictwem platformy perkmylife


Zakres materiału
Program swoim zakresem materiału przygotowuje do:

 • Pracy jako Doradca Inwestycyjny – kształcąc zdolności analityczne wszystkich inwestycji i wszystkich instrumentów finansowych;
 • I etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego i odpowiada wymaganiom komisji egzaminacyjnej przy KNF. 


Szczegółowy zakres materiału oraz jego czasochłonność

Matematyka finansowa   13 h
Instrumenty udziałowe, modele wyceny spółek, finanse przedsiębiorstw   19,5 h
Statystyka   6,5 h
Instrumenty dłużne   6,5 h
Instrumenty pochodne   13 h
Zarządzanie portfelem instrumentów finansowych   13 h

 

Wersje kursu oraz zniżki


W momencie zakupu dostępne mogą być następujące promocje:

 • Promocje czasowe FIRST/LAST MINUTE (obowiązujące przy wpłacie za kurs do konkretnego dnia)
 • Zniżka studencka - 10% (dla osób posiadających aktualną legitymację studencką)
 • Zniżka dla grup i firm (o możliwy upust zapytaj wysyłając wiadomość na courses.pl@perkmylife.com podając informację o liczbie chętnych i wybranej edycji kursu)

 

Jakie są wymagania by przystąpić do kursu?

 • kalkulator finansowy np. TI BA II PLUS Professional* (kalkulator nie wchodzi w cenę tego kursu, jeśli go nie posiadasz, należy go zakupić dodatkowo)
 • komputer (Windows, Mac lub Linux) z dostępem do Internetu (nie jest wymagany na zajęciach stacjonarnych, lecz do pracy samodzielnej on-line)
 • zupełny brak potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy (studiów, kursów wstępnych) z zakresu finansów, ekonomii, matematyki lub prawa.  


* Komisja Nadzoru Finansowego dopuszcza jedynie dwa modele kalkulatorów do użytku podczas egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, w tym najbardziej popularny TI BA II PLUS Professional, na którym opracowane są wszystkie materiały edukacyjne dostępne w kursie, stąd nie polecamy używania innych kalkulatorów.Co zyskuję dzięki udziałowi w kursie?

 • 78 godzin tradycyjnych zajęć warsztatowych, materiały szkoleniowe (opracowania teorii, zadania egzaminacyjne) oraz, opcjonalnie, również 78 godzin nagrań video 
 • Skondensowaną wiedzę i umiejętności niezbędne do zdania 1 etapu egzaminu KNF na Doradcę Inwestycyjnego w atrakcyjnej cenie
 • Predyspozycje do pracy na rynku kapitałowym np. jako zarządzający funduszu
 • Certyfikat ukończenia kursu w formie elektronicznej, do pobrania z Twojego profilu perkmylife


Do kogo kierowany jest kurs?

 • Osób zamierzających zdawać egzamin Komisji Nadzoru Finansowego na Doradcę Inwestycyjnego
 • Inwestorów prywatnych oraz osób pracujących na rynku kapitałowym, zamierzających podnieść kwalifikacje lub powtórzyć wiedzę praktyczną i teoretyczną
 • Studentów, planujących swoją, karierę na rynku kapitałowym lub w ogólnym biznesie
 • Doradców finansowych, w celu podniesienia kwalifikacji nt. sprzedawanych produktów
 • Osób zainteresowanych: inwestycjami, giełdą, forex’em, własnym rozwojem

Curriculum

Date Topic
4, 5 listopada
9.30-16.00
Matematyka finansowa
25, 26 listopada, 2 grudnia
9.30-16.00
Instrumenty udziałowe, modele wyceny spółek, finanse przedsiębiorstw
3 grudnia
9.30-16.00
Statystyka
9, 10 grudnia
9.30-16.00
Instrumenty dłużne
6, 7 stycznia
9.30-16.00
Instrumenty pochodne
10, 11 lutego
9.30-16.00
Zarządzanie portfelem instrumentów finansowych
ON-LINE Egzamin próbny

Instructors:

Doktorant w Kolegium Analiz Ekonomicznych SGH
"Należę do Kolegium Analiz Ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej, gdzie jako doktorant zdobywam doświadczenie naukowo - dydaktyczne. Osobiście uważam, że zrozumienie statystyki to podstawa zrozumienia zasad inwestowania"
Doradca Inwestycyjny nr 475
""Licencję maklera papierów wartościowych oraz doradcy inwestycyjnego zdobyłem jeszcze w trakcie studiów. Obecnie pracuję w AXA TFI i zajmuję się analizą rynku długu (Treasury & Corporate)"
Doradca inwestycyjny nr 464
"Poza zdobyciem licencji doradcy inwestycyjnego zdałem również wszystkie 3 etapy egzaminu CFA. Posiadam kilkanaście lat doświadczenia zawodowego w obszarze funduszy inwestycyjnych. Regularnie publikuję analizy spółek z GPW na portalu Stockwatch.pl."

Reviews:

Benjamin Koziołek, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny,
DORADCA PRO

"Zanim zdecydowałem się na kurs przygotowujący do egzaminu na doradcę inwestycyjnego przez bardzo długi czas przeanalizowałem przeróżne oferty i zasięgnąłem rady osób korzystających z takich usług. Dowiedziałem się, że jedni nie zorganizują kursu, jeżeli nie zostanie osiągnięty pewien próg uczestników, a drudzy zatrudniają jako "nauczycieli" osób nieprzystępujących nigdy choć do jednego etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Nie chciałem wydać niemałe pieniądze na to, aby uczyła mnie po prostu jakaś "gwiazda" polskiego rynku kapitałowego, lecz na to, aby w sposób jasny i prosty przekazano mi niezbędną wiedzę potrzebną do zdania tej licencji. Nie żałuję, że wybór właśnie padł na PERK, gdyż jak się później okazało - spełniał wszystkie moje oczekiwania. Atmosfera na kursie wręcz nakłaniała do zadawania pytań, a prowadzący nie przestają tłumaczyć dopóty, dopóki wszyscy nie zrozumieją materiału. Mogę śmiało stwierdzić, iż w dużej mierze zawdzięczam PERKowi pozytywne zdanie II etapu i wierzę, że ich materiały będą równie pomocne w zdaniu III etapu. Każdemu, kto również przeżywa sporą niepewność z wybieraniem odpowiedniego kursu, szczerze polecam ten ogranizowany przez PERK!"

 

Dawid Górzyński, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny,
DORADCA VOD

"Jeśli chodzi o moje przygotowanie do egzaminu to podstawą była oczywiście literatura oraz godziny poświęcone na własną pracę, jednak ogromną pomocą okazał się też pakiet VOD, z którego korzystałem. Dzięki niemu szybko dowiedziałem się, na które rzeczy z egzaminu należy zwrócić szczególną uwagę i uzyskałem sporo wskazówek, których w samej literaturze bym nie znalazł. Ułatwił mi też naukę tych części materiału, które sprawiają problem na I etapie jak ekonomia czy statystyka i pozwolił na jego bezproblemowe zdanie. Plus za kompetencję prowadzących i naprawdę dobre skupienie wszystkich potrzebnych informacji w jednym miejscu. Minus za rozleniwiający wpływ posiadania takich materiałów, bo doradca to jednak ogromna ilość wiedzy i najważniejsze są godziny spędzone nad czytaniem książek i powtórnym wałkowaniu tych samych rzeczy. Bardzo fajnie zaczyna wyglądać też forum PERKu."

 

Piotr, doradca inwestycyjny,
DORADCA SELF-STUDY

"Jeśli chodzi o kurs na DI to jestem zadowolony. Zadania były rzetelnie opracowane. Do pierwszego etapu szczególnie cenna była forma quizów on-line. Pozwoliło mi to przygotować się do rozwiązywania zadań we właściwym tempie. Opracowania zadań do drugiego i trzeciego etapu były dobrze opisane. Pomógł mi także sugerowany harmonogram nauki. Zabrakło może szerzej opracowanej części prawnej i zadań z dwóch ostatnich terminów egzaminu, pewne rzeczy się trochę zmieniły i były nowe typy pytań. Niemniej jednak jestem usatysfakcjonowany z korzystanie z kursu i dzięki niemu udało mi się zdać wszystkie 3 podejścia za pierwszym razem :)"Wśród firm, które nam zaufały i korzystały z produktów edukacyjnych PERK, znalazły się:

licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin
Adam
2016/10/22 wrote:
5/5
Kurs uważam za bardzo dobry. Polecam każdemu, kto ma trochę więcej czasu na naukę, ponieważ jest tego sporo. Warty podkreślenia jest fakt, że wszyscy prowadzący są świetni. Każdy jest miły, stara się pomóc każdemu z kursantów, a każdą wątpliwość jest w stanie wyjaśnić. Polecam!