Kurs Doradca Inwestycyjny SELF-STUDY | 1, 2, 3 etap

Od podstaw do zyskania licencji Doradcy Inwestycyjnego - przyspiesz przygotowania z pakietem kursów ON-LINE!
Rated: 4.00 (based on 8 votes)
Enroll for the course
On-line course
from 317 USD
Course available
Skill Level: Basics
Time to complete: ~ 280 hours ~ 12 weeks
Number of questions: 3989
Number of tests: 232
Delivery: Yes, price included - courier
Languages: pl
Certificate: Yes, after course completion

Description of the course

W ramach pakietu otrzymujesz dostęp do następujących treści on-line:

 • Kurs on-line: Doradca Inwestycyjny I etap
  (Min. 60h nauki | dostęp on-line na 1 rok od daty zakupu)
  Interaktywne testy egzaminacyjne. Ponad 1000 zadań z historycznych egzaminów (od 2006 roku do najświeższego egzaminu) oraz zadań autorskich ze szczegółowymi rozwiązaniaim "krok po kroku".

   
 • Opracowania on-line: Doradca Inwestycyjny II etap
  (Ok. 100h nauki | dostęp nieograniczony czasowo, aktualizowany przez 1 rok od daty zakupu)
  Opracowanie zadań z historycznych testów egzaminacyjnych (od 2003 roku do najświeższego egzaminu) oraz zadań autorskich wraz z profesjonalnym komentarzem autora rozwiązującego zadania.

   
 • Opracowania on-line: Doradca Inwestycyjny III etap
  (Ok. 35h nauki | dostęp nieograniczony czasowo, aktualizowany przez 1 rok od daty zakupu)
  Opracowanie zadań z historycznych testów egzaminacyjnych (od 2005 roku do najświeższego egzaminu) oraz zadań autorskich wraz z profesjonalnym komentarzem autora rozwiązującego zadania.

   
 • Kurs on-line: Doradca Inwestycyjny Nauka Prawa
  (Min. 60h nauki | dostęp on-line na 2 lata od daty zakupu)
  Baza ponad 2400 pytań testowych z najważniejszych aktów prawnych polskiego rynku kapitałowego, bogate streszczenia ustaw i regulaminów.

   
 • Egzamin próbny na Doradcę Inwestycyjnego online


W ramach kursu otrzymujesz również paczkę materiałów, którą wyślemy do Ciebie kurierem i w której znajdziesz:

 • Zbiory zadań wraz ze wstępami teoretycznymi do każdego z działów
  Ponad 600 str. materiałów, na które składają się: wszystkie potrzebne wzory materiały teoretyczne wprowadzające do każdego działu, opatrzone bogatymi przykładami, które pomagają szybko wdrożyć się w zagadnienia danego działu wydrukowane i posegregowane działami zadania (ponad 800 zadań)

   
 • Wydrukowane niezbędne akty prawne oraz MSSF'Y
  Ok. 1000 stron: ustaw, regulaminów, rozporządzeń i MSSF’ów.

   
 • Materiały dodatkowe
  Instrukcja obsługi Pakietu SELF-STUDY, Sugerowany harmonogram i plan nauki do egzaminów, pozwalający efektywnie wykorzystać czas. Książka „Kontrakty terminowe i opcje. Wprowadzenie”, J. Hull, WIG PRESS, 1998 (Tymczasowo zestaw nie zawiera podręcznika).

   

licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin

Zakres materiału

Kurs Doradca Inwestycyjny SELF-STUDY swoim zakresem materiału przygotowuje do:

 • Pracy jako Doradca Inwestycyjny – kształcąc zdolności analityczne wszystkich inwestycji i wszystkich instrumentów finansowych;
 • I, II oraz III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego i odpowiada wymaganiom komisji egzaminacyjnej przy Komisji Nadzoru Finansowego.

 

Wersje kursu oraz zniżki

W momencie zakupu dostępne mogą być następujące promocje:

 • Zniżka dla absolwentów kursu stacjonarnego PERK przygotowującego do I etapu egzaminu na DI
 • Zniżka dla grup i firm (o możliwy upust zapytaj wysyłając wiadomość na courses.pl@perkmylife.com podając informację o liczbie chętnych i wybranej edycji kursu)

 

Jakie są wymagania by przystąpić do kursu?

 • kalkulator finansowy np. TI BA II PLUS Professional* (kalkulator nie wchodzi w cenę tego kursu, jeśli go nie posiadasz, należy go zakupić dodatkowo)
 • komputer (Windows, Mac lub Linux) z dostępem do Internetu
 • zupełny brak potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy (studiów, kursów wstępnych) z zakresu finansów, ekonomii, matematyki lub prawa.  

* Komisja Nadzoru Finansowego dopuszcza jedynie dwa modele kalkulatorów do użytku podczas egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, w tym najbardziej popularny TI BA II PLUS Professional, na którym opracowane są wszystkie materiały edukacyjne dostępne w kursie, stąd nie polecamy używania innych kalkulatorów.


Co zyskuję dzięki udziałowi w kursie?

 • Kompleksowy zestaw kursów on-line oraz materiały drukowane umożliwiające skuteczne, samodzielne przygotowanie się do 1, 2 oraz 3 etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego
 • Wiedzę i umiejętności niezbędne do zdania wszystkich trzech etapów egzaminu KNF na Doradcę Inwestycyjnego
 • Predyspozycje do pracy na rynku kapitałowym np. jako zarządzający funduszu
 • Certyfikat ukończenia kursu w formie elektronicznej, do pobrania z Twojego profilu perkmylife


Do kogo kierowany jest kurs?

 • Osób, które swoją przyszłość wiążą z sukcesem w bankowości inwestycyjnej lub samodzielnych inwestycjach
 • Osób, które uwielbiają samodzielnie zdobywać wiedzę, która potem daje nieskończone korzyści
 • Osób, które zdały już egzamin na maklera, lub studiują na kierunku związanym z finansami, bądź ekonomią
 • Osób, które nie mają problemów z prostą matematyką i lubią zadania analityczne
 • Osób, które nie boją się wyzwań i mają w sobie samomotywację, która pozwala konsekwentnie przygotowywać się z tym kursem, bez wsparcia lektora
 • Osób, które lubią uczyć się z testowych pytań i gotowych rozwiązań, które wielokrotnie ćwiczą na różnych przykładach

 

Curriculum

Topic
Dział I Matematyka finansowa
Dział II Statystyka
Dział III Analiza techniczna
Dział IV Instrumenty udziałowe
Dział V Instrumenty dłużne
Dział VI Teoria portfela
Dział VII Instrumenty pochodne
Dział VIII Ekonomia
Dział IX Finanse przedsiębiorstw
Dział X Rachunkowość finansowa i analiza sprawozdań finansowych
Dział XI Zasad etyki zawodowej
Dział XII Rekomendacje inwestycyjne

Instructors:

Doradca inwestycyjny nr 464
"Poza zdobyciem licencji doradcy inwestycyjnego zdałem również wszystkie 3 etapy egzaminu CFA. Posiadam kilkanaście lat doświadczenia zawodowego w obszarze funduszy inwestycyjnych. Regularnie publikuję analizy spółek z GPW na portalu Stockwatch.pl."

Reviews:

Benjamin Koziołek, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny,
DORADCA PRO

"Zanim zdecydowałem się na kurs przygotowujący do egzaminu na doradcę inwestycyjnego przez bardzo długi czas przeanalizowałem przeróżne oferty i zasięgnąłem rady osób korzystających z takich usług. Dowiedziałem się, że jedni nie zorganizują kursu, jeżeli nie zostanie osiągnięty pewien próg uczestników, a drudzy zatrudniają jako "nauczycieli" osób nieprzystępujących nigdy choć do jednego etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Nie chciałem wydać niemałe pieniądze na to, aby uczyła mnie po prostu jakaś "gwiazda" polskiego rynku kapitałowego, lecz na to, aby w sposób jasny i prosty przekazano mi niezbędną wiedzę potrzebną do zdania tej licencji. Nie żałuję, że wybór właśnie padł na PERK, gdyż jak się później okazało - spełniał wszystkie moje oczekiwania. Atmosfera na kursie wręcz nakłaniała do zadawania pytań, a prowadzący nie przestają tłumaczyć dopóty, dopóki wszyscy nie zrozumieją materiału. Mogę śmiało stwierdzić, iż w dużej mierze zawdzięczam PERKowi pozytywne zdanie II etapu i wierzę, że ich materiały będą równie pomocne w zdaniu III etapu. Każdemu, kto również przeżywa sporą niepewność z wybieraniem odpowiedniego kursu, szczerze polecam ten ogranizowany przez PERK!"

 

Dawid Górzyński, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny,
DORADCA VOD

"Jeśli chodzi o moje przygotowanie do egzaminu to podstawą była oczywiście literatura oraz godziny poświęcone na własną pracę, jednak ogromną pomocą okazał się też pakiet VOD, z którego korzystałem. Dzięki niemu szybko dowiedziałem się, na które rzeczy z egzaminu należy zwrócić szczególną uwagę i uzyskałem sporo wskazówek, których w samej literaturze bym nie znalazł. Ułatwił mi też naukę tych części materiału, które sprawiają problem na I etapie jak ekonomia czy statystyka i pozwolił na jego bezproblemowe zdanie. Plus za kompetencję prowadzących i naprawdę dobre skupienie wszystkich potrzebnych informacji w jednym miejscu. Minus za rozleniwiający wpływ posiadania takich materiałów, bo doradca to jednak ogromna ilość wiedzy i najważniejsze są godziny spędzone nad czytaniem książek i powtórnym wałkowaniu tych samych rzeczy. Bardzo fajnie zaczyna wyglądać też forum PERKu."

 

Piotr, doradca inwestycyjny,
DORADCA SELF-STUDY

"Jeśli chodzi o kurs na DI to jestem zadowolony. Zadania były rzetelnie opracowane. Do pierwszego etapu szczególnie cenna była forma quizów on-line. Pozwoliło mi to przygotować się do rozwiązywania zadań we właściwym tempie. Opracowania zadań do drugiego i trzeciego etapu były dobrze opisane. Pomógł mi także sugerowany harmonogram nauki. Zabrakło może szerzej opracowanej części prawnej i zadań z dwóch ostatnich terminów egzaminu, pewne rzeczy się trochę zmieniły i były nowe typy pytań. Niemniej jednak jestem usatysfakcjonowany z korzystanie z kursu i dzięki niemu udało mi się zdać wszystkie 3 podejścia za pierwszym razem :)"Wśród firm, które nam zaufały i korzystały z produktów edukacyjnych PERK, znalazły się:

licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin
Jan
2020/11/19 wrote:
4/5
mogłoby by być więcej czasu na jego przerobienie np. jak ktoś studiuje to nie ma czasu siedzieć nad tym 6 h dzień w dzień .
Monika Murawa · Ekonomia, Uniwersytet Wrocławski
2017/07/17 wrote:
5/5
Ok
Krzysztof
2016/06/06 wrote:
3/5
ok
Łukasz Łoziński · Członek zarządu, Militanis Capital
2016/06/03 wrote:
5/5
Kurs bardzo pomógł w opanowaniu wiedzy. Materiały są bardzo dobrze przygotowane.
Piotr
2015/01/08 wrote:
5/5
Jeśli chodzi o kurs na DI to jestem zadowolony. Zadania były rzetelnie opracowane. Do pierwszego etapu szczególnie cenna była forma quizów on-line. Pozwoliło mi to przygotować się do rozwiązywania zadań we właściwym tempie. Opracowania zadań do drugiego i trzeciego etapu były dobrze opisane. Pomógł mi także sugerowany harmonogram nauki. Zabrakło może szerzej opracowanej części prawnej i zadań z dwóch ostatnich terminów egzaminu, pewne rzeczy się trochę zmieniły i były nowe typy pytań. Niemniej jednak jestem usatysfakcjonowany z korzystanie z kursu i dzięki niemu udało mi się zdać wszystkie 3 podejścia za pierwszym razem :)
Benjamin Koziołek · Doradca inwestycyjny 517, Makler Papierów Wartościowych 2783
2015/01/20 wrote:
5/5
Mogę śmiało stwierdzić, iż w dużej mierze zawdzięczam PERKowi pozytywne zdanie II etapu i wierzę, że ich materiały będą równie pomocne w zdaniu III etapu. Każdemu, kto również przeżywa sporą niepewność z wybieraniem odpowiedniego kursu, szczerze polecam ten ogranizowany przez PERK!