Kurs Doradca Inwestycyjny ON-LINE | 1 etap

Od podstaw do zdania 1 etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - przyspiesz przygotowania z kursem on-line!
Rated: 5.00 (based on 2 votes)
Enroll for the course
On-line course
from 162 USD
Course available
Skill Level: Basics
Time to complete: ~ 60 hours ~ 3 weeks
Access for: 12 months
Number of questions: 1451
Number of tests: 132
Languages: pl
Certificate: Yes, after course completion

Description of the course

 • Setki interaktywnych testów egzaminacyjnych (zadania z historycznych egzaminów na doradcę inwestycyjnego oraz nasze autorskie)
 • +1000 zadań, rozwiązania "krok po kroku"
   
 • Kurs podzielony na dwa tryby nauki: Nauka (testy ułożone w działy tematyczne, dużo czasu przeznaczonego na każde zadanie) oraz Sprawdź się (testy egzaminacyjne, czas przeznaczony na jedno zadanie analogiczny jak na właściwym egzaminie)
   
 • Do pobrania: materiały teoretyczne, karty wzorów, tablice statysytyczne, przykładowy egzamin próbny

 

Zakres materiału

Ten kurs przygotuje Cię do analitycznych zagadnień 1 etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. W szczególności nacisk położony jest na istotne praktyczne i modelowe zagadnienia z poniższych działów:


Szczegółowy zakres materiału oraz jego czasochłonność

    Waga   Zadania & Rozwiązania   Wzory
Matematyka finansowa   10%    
Statystyka   13%    
Podstawy analizy technicznej   3%    
Wycena akcji, instrumentów udziałowych   23%    
Wycena i analiza instrumentów dłużnych   15%    
Instrumenty pochodne   20%    
Teoria konstrukcji portfela   16%    

 

Wersje kursu oraz zniżki

W momencie zakupu dostępne mogą być następujące promocje:

 • Zniżka dla absolwentów kursu stacjonarnego PERK przygotowującego do I etapu egzaminu na DI
 • Zniżka dla grup i firm (o możliwy upust zapytaj wysyłając wiadomość na courses.pl@perkmylife.com podając informację o liczbie chętnych i wybranej edycji kursu)

 

Jakie są wymagania by przystąpić do kursu?

 • kalkulator finansowy np. TI BA II PLUS Professional* (kalkulator nie wchodzi w cenę tego kursu, jeśli go nie posiadasz, należy go zakupić dodatkowo)
 • komputer (Windows, Mac lub Linux) z dostępem do Internetu
 • zupełny brak potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy (studiów, kursów wstępnych) z zakresu finansów, ekonomii, matematyki lub prawa.  


* Komisja Nadzoru Finansowego dopuszcza jedynie dwa modele kalkulatorów do użytku podczas egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, w tym najbardziej popularny TI BA II PLUS Professional, na którym opracowane są wszystkie materiały edukacyjne dostępne w kursie, stąd nie polecamy używania innych kalkulatorów.


Co zyskuję dzięki udziałowi w kursie?

 • Setki testów oraz tysiące zadań wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami
 • Wiedzę i umiejętności niezbędne do poprawnego rozwiązania zadań analitycznych podczas 1 etapu egzaminu KNF na Doradcę Inwestycyjnego (zostaje Ci do przyswojenia jedynie prawo)
 • Predyspozycje do pracy na rynku kapitałowym np. jako zarządzający funduszu
 • Certyfikat ukończenia kursu w formie elektronicznej, do pobrania z Twojego profilu perkmylife


Do kogo kierowany jest kurs?

 • Osób, które swoją przyszłość wiążą z sukcesem w bankowości inwestycyjnej lub samodzielnych inwestycjach
 • Osób, które uwielbiają samodzielnie zdobywać wiedzę, która potem daje nieskończone korzyści
 • Osób, które zdały już egzamin na maklera, lub studiują na kierunku związanym z finansami, bądź ekonomią
 • Osób, które nie mają problemów z prostą matematyką i lubią zadania analityczne
 • Osób, które nie boją się wyzwań i mają w sobie samomotywację, która pozwala konsekwentnie przygotowywać się z tym kursem, bez wsparcia lektora
 • Osób, które lubią uczyć się z testowych pytań i gotowych rozwiązań, które wielokrotnie ćwiczą na różnych przykładach

 

Curriculum

Topic
Dział I Matematyka finansowa
Dział II Statystyka
Dział III Analiza techniczna
Dział IV Instrumenty udziałowe
Dział V Instrumenty dłużne
Dział VI Teoria portfela
Dział VII Instrumenty pochodne
Dział VIII Ekonomia
Sprawdź się Testy egzaminacyjne

Instructors:

Doradca inwestycyjny nr 464
"Poza zdobyciem licencji doradcy inwestycyjnego zdałem również wszystkie 3 etapy egzaminu CFA. Posiadam kilkanaście lat doświadczenia zawodowego w obszarze funduszy inwestycyjnych. Regularnie publikuję analizy spółek z GPW na portalu Stockwatch.pl."

Reviews:

Benjamin Koziołek, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny,
DORADCA PRO

"Zanim zdecydowałem się na kurs przygotowujący do egzaminu na doradcę inwestycyjnego przez bardzo długi czas przeanalizowałem przeróżne oferty i zasięgnąłem rady osób korzystających z takich usług. Dowiedziałem się, że jedni nie zorganizują kursu, jeżeli nie zostanie osiągnięty pewien próg uczestników, a drudzy zatrudniają jako "nauczycieli" osób nieprzystępujących nigdy choć do jednego etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Nie chciałem wydać niemałe pieniądze na to, aby uczyła mnie po prostu jakaś "gwiazda" polskiego rynku kapitałowego, lecz na to, aby w sposób jasny i prosty przekazano mi niezbędną wiedzę potrzebną do zdania tej licencji. Nie żałuję, że wybór właśnie padł na PERK, gdyż jak się później okazało - spełniał wszystkie moje oczekiwania. Atmosfera na kursie wręcz nakłaniała do zadawania pytań, a prowadzący nie przestają tłumaczyć dopóty, dopóki wszyscy nie zrozumieją materiału. Mogę śmiało stwierdzić, iż w dużej mierze zawdzięczam PERKowi pozytywne zdanie II etapu i wierzę, że ich materiały będą równie pomocne w zdaniu III etapu. Każdemu, kto również przeżywa sporą niepewność z wybieraniem odpowiedniego kursu, szczerze polecam ten ogranizowany przez PERK!"

 

Dawid Górzyński, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny,
DORADCA VOD

"Jeśli chodzi o moje przygotowanie do egzaminu to podstawą była oczywiście literatura oraz godziny poświęcone na własną pracę, jednak ogromną pomocą okazał się też pakiet VOD, z którego korzystałem. Dzięki niemu szybko dowiedziałem się, na które rzeczy z egzaminu należy zwrócić szczególną uwagę i uzyskałem sporo wskazówek, których w samej literaturze bym nie znalazł. Ułatwił mi też naukę tych części materiału, które sprawiają problem na I etapie jak ekonomia czy statystyka i pozwolił na jego bezproblemowe zdanie. Plus za kompetencję prowadzących i naprawdę dobre skupienie wszystkich potrzebnych informacji w jednym miejscu. Minus za rozleniwiający wpływ posiadania takich materiałów, bo doradca to jednak ogromna ilość wiedzy i najważniejsze są godziny spędzone nad czytaniem książek i powtórnym wałkowaniu tych samych rzeczy. Bardzo fajnie zaczyna wyglądać też forum PERKu."

 

Piotr, doradca inwestycyjny,
DORADCA SELF-STUDY

"Jeśli chodzi o kurs na DI to jestem zadowolony. Zadania były rzetelnie opracowane. Do pierwszego etapu szczególnie cenna była forma quizów on-line. Pozwoliło mi to przygotować się do rozwiązywania zadań we właściwym tempie. Opracowania zadań do drugiego i trzeciego etapu były dobrze opisane. Pomógł mi także sugerowany harmonogram nauki. Zabrakło może szerzej opracowanej części prawnej i zadań z dwóch ostatnich terminów egzaminu, pewne rzeczy się trochę zmieniły i były nowe typy pytań. Niemniej jednak jestem usatysfakcjonowany z korzystanie z kursu i dzięki niemu udało mi się zdać wszystkie 3 podejścia za pierwszym razem :)"Wśród firm, które nam zaufały i korzystały z produktów edukacyjnych PERK, znalazły się:

licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin licencja doradcy inwestycyjnego KNF, licencja doradcy, egzamin na doradcę inwestycyjnego, licencja DI, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny zarobki, doradca inwestycyjny egzamin, egzamin na doradcę inwestycyjnego, doradca inwestycyjny kurs, licencja doradcy inwestycyjnego, doradcy inwestycyjni, kurs na doradcę inwestycyjnego, jak zostać doradcą inwestycyjnym, ile zarabia doradca inwestycyjny, analityk inwestycyjny, doradca inwestycyjny knf, egzamin na doradcę finansowego, doradca inwestycyjny licencja, kurs na doradcę inwestycyjnego warszawa, doradca inwestycyjny czy warto, doradca inwestycyjny szkolenie, zawód doradca inwestycyjny, doradca finansowy, kurs na doradcę finansowego, doradca finansowy egzamin
Wojciech Bonisławski · Pedagogika, Mazowiecka Wyzsza Szkola Humanistyczno-Pedagogiczna w Lowiczu
2017/11/05 wrote:
5/5
Zagadnienia, które są do opanowania aby podejść do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego są dla mnie nowe. Nie posiadam wykształcenia w tym kierunku. Chciałem się też zorientować czy jestem w stanie podołać temu materiałowi. Dlatego zdecydowałem się na zakup kursu "Dorafca Inwestycyjny Online". Początek był ciężki, ale okazało się, że materiały kursu są skonstruowane w taki sposób, że nawet osoba bez wcześniejszej wiedzy i doświadczenia, może rozpocząć naukę bez strachu o wynik końcowy. Dla mnie to pierwszy krok, bo dzięki kursowi, nadal będę rozszerzał swoja wiedzę w powyższym temacie i z pewnością skorzystam jeszcze z poszerzonej oferty.
Paweł
2017/09/28 wrote:
5/5
Bardzo dobry kurs !